OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.5) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Username
de: Aawändername

en: Action
de: Aktion

en: Updated
de: Aktualisiert

en: User ID
de: Aawänder-ID

en: Site name
de: Name vo der Websyte

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Role
de: Rolle

en: Logout
de: Abmälde

en: Front page
de: Ystigssyte

en: Basic page
de: Basis-Syte

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
de: Tags wäre brucht zum Inhalt zum glyche Thema z kategorisiere.
