OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.5) - en to oc translation catalogue (179 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Value
oc: Valor

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: more
oc: mai

en: Administration
oc: Administracion

en: Comments
oc: Comentaris

en: More
oc: Mai

en: Action
oc: Accion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Categories
oc: Categorias

en: Login
oc: Identificant

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Use count
oc: Nombre d'utilizacions

en: Message
oc: Messatge

en: No log messages available.
oc: Cap d'entrada del jornal es pas disponibla.

en: Password
oc: Senhal

en: Category
oc: Categoria

en: Feed
oc: Flux

en: Name
oc: Nom

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Preview
oc: Apercebut

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Open
oc: Dobèrt

en: Views
oc: Vistas

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: User
oc: Utilizaire

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Files
oc: Fichièrs

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Points
oc: Punts

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Site name
oc: Nom del site

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Roles
oc: Ròtles

en: Comment
oc: Comentari

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Severity
oc: Importància

en: Fields
oc: Camps

en: Vote
oc: Votar

en: Watchdog
oc: Susvelhança

en: Last update
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Send
oc: Mandar

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Role
oc: Ròtle

en: Log in
oc: Se connectar

en: Users
oc: Utilizaires

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
oc: @site es actualament en mantenença. Lo site tornarà foncionar lèu. Mercé per vòstra paciéncia.

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Recent comments
oc: Comentaris recents

en: Random
oc: A l'azard

en: Template
oc: Modèl

en: Close
oc: Tampar

en: Votes
oc: Vòtes

en: Operation
oc: Operacion

en: Logout
oc: Sortir

en: Sort by
oc: Triar per

en: Gender
oc: Sèxe

en: Male
oc: Òme

en: Female
oc: Femna

en: Share
oc: Partejar

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Browse
oc: Percórrer

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Refine
oc: Afinar

en: Member for
oc: Membre dempuèi

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Activity
oc: Activitat

en: author
oc: autor

en: Entity
oc: Entitat

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: White
oc: Blanc

en: People
oc: Personas

en: Blocked
oc: Blocat

en: Author Name
oc: Nom de l'autor

en: Transaction
oc: Transaccion

en: Changed
oc: Modificat

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Published comments
oc: Comentaris publicats

en: News
oc: Novèlas

en: Output format
oc: Format de sortida

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Apply
oc: Aplicar

en: Block description
oc: Descripcion del blòt

en: Used in
oc: Utilizat dans

en: Permission
oc: Dreit

en: Hide
oc: Amagar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: No comments available.
oc: Cap de comentari pas disponible.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
oc: Durada pendent la quala se considèra qu'un utilizaire es en linha aprèp qu'aja vist una pagina pel darrièr còp.

en: Add comment
oc: Apondre un comentari

en: Offset
oc: Decalatge

en: Send message
oc: Envia lo messatge

en: Any
oc: Qual que siá

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Number of comments
oc: Nombre de comentaris

en: Reports
oc: Rapòrts

en: Publish content
oc: Publica lo contengut

en: Unpublish comment
oc: Levar un comentari

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: 1 month | @count months
oc[0]: @count mois
oc[1]: @count mois

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Frontpage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Current user
oc: Utilizaire actual

en: Delete comment
oc: Suprimir lo comentari

en: MIME type
oc: Tipe MIME

en: Posted in
oc: Postat sus

en: Upload date
oc: Data de transfert

en: Primary
oc: Primaire

en: Publish comment
oc: Publicar lo comentari

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Post date
oc: Data de publicacion

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Who's new
oc: Membres novèls

en: Personal contact form
oc: Formulari de contacte personal

en: Who's online
oc: Utilizaires en linha

en: Monthly archive
oc: Archive mensuelle

en: Save comment
oc: Enregistrar lo comentari

en: Unapproved comments
oc: Comentaris sens aprovar

en: Image styles
oc: Estils d'imatges

en: Date type
oc: Tipe de data

en: Recent content
oc: Contengut recent

en: Unpublish content
oc: Despublicar un contengut

en: Make content sticky
oc: Rendre lo contengut estatic

en: Make content unsticky
oc: Rendre lo contengut non estatic

en: Promote content to front page
oc: Promòure un contengut en pagina d'acuèlh

en: Remove content from front page
oc: Levar un contengut de la pagina d'acuèlh

en: Save content
oc: Enregistrar un contengut

en: Find and manage content.
oc: Busqueu e gestioneu lo contengut.

en: No people available.
oc: Degun es pas disponible.

en: Find and manage people interacting with your site.
oc: Trobar e administrar las personas qu'interagisson amb vòstre site.

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Bulk update
oc: Mesa a jorn en massa

en: Specifies the entity for which to evaluate the condition.
oc: Especifica l'entitat per la quala évaluer la condicion.

en: Recent log messages
oc: Entradas recentas del jornal

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
oc: Gerir los comptes d'utilizaires, los ròtles, e los dreits d'accès.

en: Master
oc: Maître

en: Get the actual content from a content revision.
oc: Récupérer lo contengut actual dempuèi una revision de contengut.
