OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.5) - en to sl translation catalogue (112 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Comments
sl: Komentarji

en: More
sl: Več

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Categories
sl: Kategorije

en: Login
sl: Prijava

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: Password
sl: Geslo

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Preview
sl: Predogled

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Open
sl: Odprto

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Attachment
sl: Priponka

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Footer
sl: Noga

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Roles
sl: Vloge

en: Comment
sl: Komentar

en: Published
sl: Objavljeno

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Severity
sl: Resnost

en: Vote
sl: 1 glas

en: Watchdog
sl: Čuvaj

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Send
sl: Pošlji

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Log in
sl: Prijava

en: Users
sl: Uporabniki

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sl: Spletno mesto @site je trenutno v vzdrževanju. Če ne bo težav, bo spletno mesto kmalu ponovno dosegljivo.Hvala za vaše razumevanje.

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Recent comments
sl: Nedavni komentarji

en: Close
sl: Zapri

en: Votes
sl: 1 glas

en: Logout
sl: Odjava

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Refine
sl: Zožaj

en: Member for
sl: Registriran

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Log out
sl: Odjavi se

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: White
sl: Bela

en: People
sl: Uporabniki

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Published comments
sl: Objavljeni komentarji

en: News
sl: Novice

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Block description
sl: Opis bloka

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Hide
sl: Skrij

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: No comments available.
sl: Ni komentarjev.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sl: Uporabnik se smatra prijavljen še toliko časa po zadnjem ogledu strani.

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo

en: Any
sl: Katerokoli

en: Number of comments
sl: Število komentarjev

en: Reports
sl: Poročila

en: Publish content
sl: Objavi vsebino

en: Unpublish comment
sl: Umakni komentar

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: 1 month | @count months
sl[0]: 1 mesec
sl[1]: @count meseca
sl[2]: @count meseci
sl[3]: @count mesecev

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Current user
sl: Trenutni uporabnik

en: Delete comment
sl: Izbriši komentar

en: Posted in
sl: Objavljeno v

en: Publish comment
sl: Objavi komentar

en: Who's new
sl: Novi uporabniki

en: Personal contact form
sl: Osebni obrazec za kontakt

en: Who's online
sl: Kdo je prijavljen
