OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.6) - en to gl translation catalogue (206 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Moderated content
gl: Contido moderado

en: Value
gl: Valor

en: Totals
gl: Totais

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Transactions
gl: Transaccións

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Manager
gl: Xestor

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: Administration
gl: Administración

en: Comments
gl: Comentarios

en: More
gl: Máis

en: Action
gl: Acción

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Categories
gl: Categorías

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Use count
gl: Conta de usos

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: Password
gl: Contrasinal

en: Category
gl: Categoría

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Preview
gl: Vista previa

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Open
gl: Aberta

en: Archive
gl: Arquivo

en: Icon
gl: Icona

en: Views
gl: Vistas

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Teaser
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Attachment
gl: Anexo

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Files
gl: Ficheiros

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Points
gl: Puntos

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Comment
gl: Comentario

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Last access
gl: Último acceso

en: Message text
gl: Texto da mensaxe

en: Severity
gl: Gravidade

en: Fields
gl: Campos

en: Vote
gl: Votar

en: Watchdog
gl: Vixiante

en: Last update
gl: Última actualización

en: Nodes
gl: Nodos

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Send
gl: Enviar

en: Members
gl: Membros

en: Configuration
gl: Configuración

en: Role
gl: Rol

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Users
gl: Usuarios

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
gl: @site está en mantemento nestes intres. Pronto estaremos de volta. Grazas pola súa paciencia.

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Sort Criteria
gl: Criterio de Ordenación

en: Recent comments
gl: Comentarios recentes

en: Random
gl: Aleatorio

en: Template
gl: Modelo

en: Close
gl: Pechar

en: Votes
gl: Votos

en: Operation
gl: Operación

en: Logout
gl: Saír

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Group members
gl: Membros do grupo

en: Browse
gl: Explorar

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Refine
gl: Refinar

en: Member for
gl: Membro durante

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: From date
gl: Desde a data

en: author
gl: autor

en: Entity
gl: Entidade

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: White
gl: Branco

en: People
gl: Persoas

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Changed
gl: Cambiado

en: User name
gl: Nome de usuario

en: signup
gl: inscrición

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Published comments
gl: Comentarios publicados

en: Output format
gl: Formato de saída

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: Used in
gl: Usado en

en: Permission
gl: Permiso

en: Hide
gl: Agochar

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Transparent
gl: Transparente

en: Administrator
gl: Administrador

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: No comments available.
gl: Non hai comentarios dispoñibles.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
gl: Un usuario considérase conectado (online) durante este tempo dende que viron unha páxina do sitio por última vez.

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Send message
gl: Enviar mensaxe

en: Any
gl: Calquera

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Number of comments
gl: Número de comentarios

en: Go back
gl: Voltar

en: Reports
gl: Informes

en: Publish content
gl: Publicar contido

en: Unpublish comment
gl: Despublicar comentario

en: Username:
gl: nome de usuario

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: 1 month | @count months
gl[0]: 1 mes
gl[1]: @count meses

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Frontpage
gl: Páxina principal

en: Current user
gl: Usuario actual

en: Delete comment
gl: Eliminar comentario

en: MIME type
gl: Tipo MIME

en: Posted in
gl: Enviado en

en: Upload date
gl: Data de subida

en: More info
gl: Máis info

en: Primary
gl: Primario

en: Group nodes
gl: Nodos de grupo

en: Publish comment
gl: Publicar comentario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Post date
gl: Data de envio

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Who's new
gl: Novos usuarios

en: Personal contact form
gl: Formulario de contacto persoal

en: Who's online
gl: Usuarios conectados

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Author name
gl: Nome do autor

en: Delete content
gl: Eliminar contido

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Save comment
gl: Gardar comentario

en: Unapproved comments
gl: Comentarios sen aprobar

en: Image styles
gl: Estilos de imaxe

en: Date type
gl: Tipo de data

en: Recent content
gl: Contido recente

en: Unpublish content
gl: Despublicar contido

en: Make content sticky
gl: Facer que o contido quede fixo na cabeza das listas

en: Make content unsticky
gl: Facer que o contido non quede fixo na cabeza das listas

en: Promote content to front page
gl: Levar contido a páxina principal

en: Remove content from front page
gl: Quitar contido da páxina principal

en: Save content
gl: Gardar contido

en: Find and manage content.
gl: Encontrar e xestionar contido.

en: No people available.
gl: Non hai persoas dispoñibles.

en: Find and manage people interacting with your site.
gl: Localizar e xestionar qué persoas interactúan co seu sitio web.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: Recent log messages
gl: Mensaxes recentes do rexistro

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
gl: Xestionar contas de usuarios, roles e permisos.

en: Dark
gl: Escuro

en: Get the actual content from a content revision.
gl: Obter o contido real dunha revisión de contido.

en: Icon set
gl: Conxunto de iconas

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Original language
gl: Idioma orixinal

en: <h2>Thank you for accepting cookies</h2><p>You can now hide this message or find out more about cookies.</p>
gl: <h2>Grazas por aceptar as cookies</h2><p>Vostede pode agora ocultar esta mensaxe ou informarse máis sobre as cookies.</p>

en: Lists (Views)
gl: Listas (Vistas)

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Large (480×480)
gl: Grande (480x480)

en: Medium (220×220)
gl: Medio (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
gl: Miniatura (100x100)

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Welcome to [site:name]
gl: Benvido a [site:name]

en: Name or email contains
gl: Nome ou correo electrónico contén

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
gl: Aínda non se creou ningún contido de páxina de inicio. <br>Siga a <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/es/docs/user_guide/es/index.html">Guía do usuario</a> para comezar a construír o seu sitio.
