OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.6) - en to mn translation catalogue (88 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Moderated content
mn: Хянасан мэдээллүүд

en: Value
mn: Утга

en: Totals
mn: Нийт

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: Password
mn: Нууц үг

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Views
mn: Харагдацууд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Files
mn: Файлууд

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: FAQ
mn: Түгээмэл асуугддаг асуулт

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Vote
mn: Санал

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Send
mn: Илгээх

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
mn: @site хуудас засвартай байна. Удахгүй ажиллах тул түр хүлээгээд дахин хандана уу.

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Recent comments
mn: Сүүлийн үеийн сэтгэгдэлүүд

en: Votes
mn: Саналууд

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Refine
mn: Сайжруулах

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: People
mn: Хүмүүс

en: Published comments
mn: Нийтлэгдсэн сэтгэгдэлүүд

en: Hide
mn: Нуух

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: No comments available.
mn: Сэтгэгдэлүүд байхгүй байна.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
mn: Хэрэглэгч хамгийн сүүлд нэг хуудсыг үзсэнээс хойш энэ хугацаанд сүлжээнд хэвээрээ байгаа гэж үзнэ.

en: Send message
mn: Зурвас илгээх

en: Number of comments
mn: Сэтгэгдэлийн тоо

en: Reports
mn: Тайлангууд

en: Unpublish comment
mn: Сэтэгдлийг үл нийтлэх

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: Current user
mn: Одоо байгаа хэрэглэгч

en: Delete comment
mn: Сэтгэгдэл устгах

en: Who's online
mn: Сүлжээнд хэн байна вэ
