OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.6) - en to se translation catalogue (39 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Login
se: Logge sisa

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Update
se: Ođasmahte

en: Archive
se: Vuorká

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Attachment
se: Mielddus

en: User
se: Geavaheaddji

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Fields
se: Giettit

en: Close
se: Gidde

en: Logout
se: Logge eret

en: Sort by
se: Sirre

en: Share
se: Juogat

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Member for
se: Miellahttu leamaš

en: Log out
se: Logge eret

en: Hide
se: Čiega

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
