OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.7) - en to be translation catalogue (174 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Moderated content
be: праверанае (адмадэраванае) змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Transactions
be: Транкзацыі

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Manager
be: Кіраўнік

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: Administration
be: Кіраванне

en: Comments
be: Каментары

en: More
be: Болей

en: Action
be: Дзеянне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: Password
be: Пароль

en: Category
be: Катэгорыя

en: Feed
be: Жывільнік

en: Name
be: Імя

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Open
be: Адкрыць

en: Archive
be: Архіў

en: Main
be: Галоўнае

en: Filename
be: Назва файла

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Attachment
be: Дадатак

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Files
be: Файлы

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Roles
be: Ролі

en: Comment
be: Каментар

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Message text
be: Тэкст паведамлення

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Fields
be: Палі

en: Vote
be: Голас

en: Last update
be: Апошняе абнаўленне

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Send
be: Адаслаць

en: Configuration
be: Налады

en: Role
be: Роля

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Users
be: Карыстальнікі

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
be: @site у рэжыме абслугоўвання. Мы хутка вернемся. Дзякуй за разуменне.

en: Anonymous
be: Ананім

en: Tools
be: Прылады

en: Recent comments
be: Апошнія каментары

en: Random
be: Выпадкова

en: Template
be: Шаблон

en: Votes
be: Галасы

en: Operation
be: Аперацыя

en: Logout
be: Выйсці

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Refine
be: Змяніць

en: Member for
be: Сябра цягам

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Entity
be: Сутнасць

en: Log out
be: Выйсці

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: People
be: Карыстальнікі

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Published comments
be: Апублікаванае

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Apply
be: Ужыць

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: Used in
be: Выкарыстоўваецца ў

en: Permission
be: Дазвол

en: Hide
be: Схаваць

en: Administrator
be: Адміністратар

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: No comments available.
be: Каментары адсутнічаюць.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
be: Карыстальнікі лічацца анлайн цягам гэтага часу па апошнім праглядзе старонкі.

en: Send message
be: Адправіць паведамленне

en: Joined
be: Далучыўся

en: Any
be: Любы

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Number of comments
be: Колькасьць каментароў

en: Reports
be: Справаздачы

en: Publish content
be: Апублікаваць змесціва

en: Unpublish comment
be: Неапублікаваны каментар

en: Block type
be: Тып блоку

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: User account
be: Рахунак карыстальніка

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: 1 month | @count months
be[0]: 1 месяц
be[1]: @count мес.

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Current user
be: Бягучы карыстальнік

en: Delete comment
be: Выдаліць каментар

en: MIME type
be: Тып MIME

en: Posted in
be: Размешчаны ў

en: Upload date
be: Дата загрузкі

en: Publish comment
be: Апублікаваць каментар

en: Who's new
be: Новыя карыстальнікі

en: Personal contact form
be: Асабістая форма кантактаў

en: Who's online
be: Анлайн

en: Author name
be: Iмя аўтара

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Save comment
be: Захаваць каментар

en: Unapproved comments
be: Непацверджаныя каментары

en: Image styles
be: Стылі выяваў

en: Date type
be: Фармат даты

en: Recent content
be: Апошнія матэрыялы

en: Unpublish content
be: Неапублікоўваць змесціва

en: Make content sticky
be: Пазначыць змесціва птушкай

en: Make content unsticky
be: Адмяніць пазначэнне змесціва

en: Promote content to front page
be: Прасоўваць змесціва на галоўную старонку

en: Remove content from front page
be: Выдаліць змесціва з галоўнай старонкі

en: Save content
be: Захаваць змесціва

en: Find and manage content.
be: Шукаць і правіць змесціва.

en: No people available.
be: Няма даступных карыстальнікаў.

en: Find and manage people interacting with your site.
be: Шукаць і кіраваць людзьмі, якія ўзаемадзейнічаюць з вашым сайтам.

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Recent log messages
be: Апошнія запісы журналу

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
be: Кіраванне рахункамі карыстальнікаў, ролямі і правамі доступу.

en: Dark
be: Цёмная

en: Custom block library
be: Набор уласных блокаў

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML

en: Find and manage custom blocks.
be: Шукаць і правіць уласнымі блокамі.

en: Find and manage files.
be: Шукаць і правіць фалы.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
be: Змесціва якое належыць да якогась тэрміну таксаноміі

en: Who's online block
be: Блок хто ў сеціве

en: Find and manage content
be: Шукаць і правіць змесціва

en: Filter actions
be: Дзеянні фільтру

en: Sort actions
be: Дзеянні сатравання

en: Find and manage comments.
be: Шукаць і правіць каментары.

en: There are no custom blocks available.
be: Няма даступных уласных блокаў.
