OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.7) - en to eo translation catalogue (115 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: Administration
eo: Administrado

en: Comments
eo: Komentoj

en: More
eo: Pli

en: Action
eo: Ago

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: No log messages available.
eo: Loglibroj mesaĝoj ne ekzistas.

en: Password
eo: Pasvorto

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Open
eo: Malfermu

en: Views
eo: Vidoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Files
eo: Dosieroj

en: Created
eo: Kreita

en: FAQ
eo: ODD

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Roles
eo: Roloj

en: Comment
eo: Komento

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Severity
eo: Graveco

en: Fields
eo: Kampoj

en: Vote
eo: Voĉdono

en: Watchdog
eo: Gardhundo

en: Last update
eo: Lasta ĝisdatiĝo

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Send
eo: Sendu

en: Desc
eo: malkreske

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Users
eo: Uzantoj

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
eo: @site nun estas administrata.  Ni baldaŭ denove publikigos ĝin. Dankon pro via pacienco.

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Recent comments
eo: Lastaj komentoj

en: Votes
eo: Voĉdonoj

en: Operation
eo: Operacio

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Refine
eo: Rafinu

en: Member for
eo: Membro dum

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: People
eo: Uzantoj

en: Blocked
eo: Blokita

en: Published comments
eo: Publikigitaj komentoj

en: Output format
eo: Strukturo de eligo

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Apply
eo: Apliku

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: Permission
eo: Permeso

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: No comments available.
eo: Neniuj komentoj estas haveblaj.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
eo: Uzanto estas konsiderata ensalutinta ĉi tiom longe post kiam tiu laste vidis paĝon.

en: Send message
eo: Sendu mesaĝon

en: Number of comments
eo: Nombro da komentoj

en: Reports
eo: Raportoj

en: Unpublish comment
eo: Maleldonu komenton

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: User account
eo: Uzanta konto

en: 1 month | @count months
eo[0]: 1 monato
eo[1]: @count monatoj

en: Delete comment
eo: Forigu komenton

en: MIME type
eo: MIME-tipo

en: Posted in
eo: Afiŝita en

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Who's new
eo: Kiu novas

en: Personal contact form
eo: Persona kontakta formularo

en: Who's online
eo: Kiu estas enrete

en: Image styles
eo: Bildaj stiloj

en: Recent content
eo: Laste aldonitaj

en: Asc
eo: kreske
