OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.7) - en to et translation catalogue (281 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Moderated content
et: Modereeritud sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Totals
et: Kokku

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Transactions
et: Tehingud

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Administration
et: Haldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: Action
et: Tegevus

en: Tags
et: Sildid

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Categories
et: Kategooriad

en: Login
et: Sisselogimine

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Password
et: Parool

en: Category
et: Kategooria

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Preview
et: Eelvaade

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Open
et: Avatud

en: Archive
et: Arhiiv

en: Icon
et: Ikoon

en: Views
et: Vaated

en: Filename
et: Failinimi

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Updated
et: Uuendatud

en: Total
et: Kokku

en: Attachment
et: Manus

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Email
et: E-kiri

en: Files
et: Failid

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Points
et: Punktid

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Footer
et: Jalus

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Message text
et: Sõnumi tekst

en: Severity
et: Tõsidus

en: Fields
et: Väljad

en: Vote
et: Hääleta

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: Nodes
et: Postitused

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Send
et: Saada

en: Desc
et: Kahanev

en: Members
et: Liikmed

en: Configuration
et: Seadistus

en: Role
et: Roll

en: Log in
et: Sisene

en: Users
et: Kasutajad

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
et: Hetkel on @site lehel hooldustööd. Oleme varsti tagasi. Täname Teid kannatlikuse eest!

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Tools
et: Tööriistad

en: Sort Criteria
et: Sorteerimistingimused

en: Recent comments
et: Hiljutised kommentaarid

en: Random
et: Juhuslik

en: Template
et: Mall

en: Close
et: Sulge

en: Votes
et: Hääled

en: Operation
et: Operatsioon

en: Logout
et: Logi välja

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Gender
et: Sugu

en: Male
et: Mees

en: Female
et: Naine

en: Share
et: Jaga

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Browse
et: Sirvi

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Refine
et: Täpsusta

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: Front page
et: Avaleht

en: Activity
et: Tegevus

en: From date
et: Alates kuupäevast

en: author
et: autor

en: Entity
et: Olem

en: Log out
et: Logi välja

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: White
et: Valge

en: People
et: Kasutajad

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Author Name
et: Autori Nimi

en: Glossary
et: Sõnastik

en: Transaction
et: Tehing

en: Changed
et: Muudetud

en: User name
et: Kasutajanimi

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Published comments
et: Avaldatud kommentaarid

en: News
et: Uudised

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Apply
et: Rakenda

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: Permission
et: Õigus

en: Hide
et: Peida

en: Global
et: Globaalne

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Administrator
et: Haldur

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: No comments available.
et: Kommentaarid puuduvad.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
et: Pärast viimase lehe vaatamist on kasutaja online

en: Add comment
et: Lisa kommentaar

en: Offset
et: Nihe

en: Send message
et: Saada teade

en: Joined
et: Liitus

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Number of comments
et: Kommentaaride arv

en: Transaction type
et: Tehingu tüüp

en: Go back
et: Mine tagasi

en: Reports
et: Raportid

en: Delete node
et: Kustuta postitus

en: Publish content
et: Sisu avaldamine

en: Unpublish comment
et: Kommentaari muutmine mitteavaldatuks

en: Block type
et: Ploki tüüp

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: 1 month | @count months
et[0]: 1 kuu
et[1]: @count kuud

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Flags
et: Lipud

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Current user
et: Käesolev kasutaja

en: Delete comment
et: Kustuta kommentaar

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Posted in
et: Postitatud

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Publish comment
et: Kommentaari avaldamine

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Who's new
et: Uued kasutajad

en: Personal contact form
et: Isiklik kontaktivorm

en: Who's online
et: Lehel olevad kasutajad

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Author name
et: Autori nimi

en: Delete content
et: Kustuta sisu

en: Moderation state
et: Modereerimise olek

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Monthly archive
et: Igakuine arhiiv

en: Save comment
et: Kommentaari salvestamine

en: Unapproved comments
et: Heakskiitmata kommentaarid

en: Image styles
et: Pildistiilid

en: Date type
et: Kuupäeva tüüp

en: Recent content
et: Hiljutine sisu

en: Unpublish content
et: Sisu muutmine mitteavaldatuks

en: Make content sticky
et: Sisu muutmine kleepuvaks

en: Make content unsticky
et: Sisu kleepuvuse eemaldamine

en: Promote content to front page
et: Sisu tõstmine esilehele

en: Remove content from front page
et: Sisu eemaldamine esilehelt

en: Save content
et: Sisu salvestamine

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: No people available.
et: Inimesed puuduvad.

en: Find and manage people interacting with your site.
et: Sinu lehel käivate inimeste leidmine ja haldus.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
et: Kasutajakontode, rollide ja õiguste haldamine.

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Get the actual content from a content revision.
et: Hangi tegelik sisu redaktsioonist.

en: Entity Reference
et: Olemi viide

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Original language
et: Algne keel

en: Custom block library
et: Kohandatud plokkide teek

en: Registering module
et: Registreerin moodulit

en: Lists (Views)
et: Nimekirjad (Views)

en: File usage
et: Faili kasutus

en: Default comments
et: Vaikimisi kommentaarid

en: Allows commenting on content
et: Võimaldab sisu kommenteerida

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Large (480×480)
et: Suur (480×480)

en: Medium (220×220)
et: Keskmine (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
et: Pisipilt (100×100)

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Block the selected user(s)
et: Blokeeri valitud kasutaja(d)

en: Cancel the selected user account(s)
et: Tühista valitud kasutaja(te) konto(d)

en: Unblock the selected user(s)
et: Tühista blokeering valitud kasutajatelt

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Website feedback
et: Veebilehe tagasiside

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: Links related to the active user account
et: Aktiivse kasutajaga seotud lingid

en: Administrative task links
et: Haldustööde lingid

en: Site information links
et: Saidi info lingid

en: Site section links
et: Saidi sekstsiooni lingid

en: Find and manage custom blocks.
et: Otsi ja halda kohandatud plokke.

en: Recent comments.
et: Viimased kommentaarid.

en: Find and manage files.
et: Otsi ja halda faile.

en: All content, by month.
et: Kogu sisu, kuu kaupa.

en: Recent content.
et: Viimati lisatud sisu.

en: All content promoted to the front page.
et: Kogu avalehele määratud sisu.

en: All content, by letter.
et: Kogu sisu, tähestikuliselt.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
et: Teatud taksonoomia termiga seotud sisu.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
et: Näitab nimekirja viimati loodud kasutajakontodest.

en: Who's online block
et: Sisseloginud kasutajate infoplokk

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
et: Kuvab aktiivsete kasutajate kogunumbrit ja viimati aktiivsete kasutajate kasutaja nimesid.

en: View edit page
et: Vaate muutmisleht

en: Files overview
et: Failide ülevaade

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
et: Kasutusinfo failile {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu

en: Welcome to [site:name]
et: Tere tulemast lehele [site:name]

en: Name or email contains
et: Nimi või e-post sisaldab

en: A list of new users
et: Uute kasutajate nimekiri

en: There are currently @total users online.
et: Hetkel on lehel @total kasutajat.

en: There are currently 0 users online.
et: Hetkel on lehel 0 kasutajat.

en: A list of users that are currently logged in.
et: Nimekiri kasutajatest kes on hetkel sisse logitud.

en: Manage view settings
et: Halda vaate seadeid

en: View or edit the configuration.
et: Vaata või muuda seadistust.

en: Displays in this view
et: Nähtav selles vaates

en: View administration
et: Vaate haldamine

en: Filter your view
et: Filtreeri vaadet

en: Filter actions
et: Filtri toimingud

en: Add, rearrange or remove filters.
et: Lisa, järjesta või eemalda filtrid.

en: Sort actions
et: Sorteeri tegevused

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
et: Lisa, järjesta või eemalda sorteerimise reeglid.

en: Show a preview of the view output.
et: Näita eelvaadet vaate väljundist.

en: Name (autocomplete)
et: Nimi (automaatjätkamine)

en: Find and manage comments.
et: Leia ja halda kommentaare.

en: The approved comments listing.
et: Heaks kiidetud kommentaaride nimekiri.

en: Comments published
et: Avaldatud kommentaarid

en: The unapproved comments listing.
et: Kinnitamata kommentaaride nimekiri.

en: Comments unapproved
et: Kinnitamata kommentaarid

en: There are no custom blocks available.
et: Kohandatud plokke pole saadaval.

en: Find and moderate content.
et: Otsi ja modereeri sisu.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
et: Modereeritavat sisu pole saadaval. Siin kuvatakse ainult ootel olevaid versioone sisust, nagu mustandid.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
et: Avalehte pole veel loodud.<br/>Vaata <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">kasutaja juhendit</a> saidi ehitamise alustamiseks.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand
