OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.7) - en to lv translation catalogue (223 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Moderated content
lv: Moderēts saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Transactions
lv: Transakcijas

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Manager
lv: Vadītājs

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Comments
lv: Komentāri

en: More
lv: Vairāk

en: Action
lv: Darbība

en: Tags
lv: Birkas

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: Password
lv: Parole

en: Category
lv: Kategorija

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Open
lv: Atvērts

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Icon
lv: Ikona

en: Views
lv: Skati

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Total
lv: Kopā

en: Attachment
lv: Pielikums

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Email
lv: E-pasts

en: Files
lv: Faili

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: FAQ
lv: BUJ

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Footer
lv: Kājene

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Message text
lv: Ziņojuma teksts

en: Severity
lv: Smagums

en: Fields
lv: Lauki

en: Vote
lv: Balsot

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Send
lv: Sūtīt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Role
lv: Loma

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Users
lv: Lietotāji

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lv: Vietne '@site' pašlaik tiek apkopta. Drīz būsim atpakaļ. Paldies par pacietību.

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Tools
lv: Rīki

en: Sort Criteria
lv: Kārtošanas Kritēriji

en: Recent comments
lv: Jaunākie komentāri

en: Random
lv: Nejaušs

en: Close
lv: Aizvērt

en: Votes
lv: Balsis

en: Operation
lv: Operācija

en: Logout
lv: Iziet

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Group members
lv: Grupas biedri

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Refine
lv: Pielabot

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: author
lv: autors

en: Entity
lv: Entītija

en: Log out
lv: Iziet

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: White
lv: Balts

en: People
lv: Cilvēki

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Author Name
lv: Autora vārds

en: Glossary
lv: Apraksts

en: Changed
lv: Labots

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: signup
lv: pieteikšanās

en: User page
lv: Lietotāja lapa

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Published comments
lv: Publicētie komentāri

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Permission
lv: Atļauja

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Global
lv: Globāls

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Administrator
lv: Administrators

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Skip
lv: Izlaist

en: No comments available.
lv: Nav pieejamu komentāru.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lv: Lietotājs tiek uzskatīts kā tiešsaistē esošs šādu laiku pēc pēdējās lapas skatīšanas.

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Send message
lv: Nosūtīt ziņu

en: Joined
lv: Pievienojās

en: Any
lv: Jebkurš

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Number of comments
lv: Komentāru skaits

en: Transaction type
lv: Transakcijas tips

en: Reports
lv: Atskaites

en: Publish content
lv: Publicēt saturu

en: Unpublish comment
lv: Atsaukt komentāra publicēšanu

en: Block type
lv: Bloka veids

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: 1 month | @count months
lv[0]: @count mēnesis
lv[1]: @count mēneši
lv[2]: @count mēneši

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: No files available.
lv: Nav pieejams neviens fails.

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs

en: Delete comment
lv: Dzēst komentāru

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Posted in
lv: Ievietots

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Publish comment
lv: Publicēt komentāru

en: Followers
lv: Sekotāji

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Who's new
lv: Kurš ir jauns

en: Follow
lv: Seko

en: Personal contact form
lv: Personīgā kontaktu forma

en: Who's online
lv: Kurš ir klātienē

en: Author name
lv: Autora vārds

en: Message template
lv: Vēstules veidne

en: Save comment
lv: Saglabāt komentāru

en: Unapproved comments
lv: Neapstiprinātie komentāri

en: Image styles
lv: Attēlu stili

en: Date type
lv: Datuma tips

en: Recent content
lv: Jaunākais saturs

en: Unpublish content
lv: Atpublicēt saturu

en: Remove content from front page
lv: Noņemt saturu no pirmās lapas

en: Save content
lv: Saglabāt saturu

en: Find and manage content.
lv: Meklēt un pārvaldīt saturu.

en: No people available.
lv: Nav pieejams neviens cilvēks.

en: Find and manage people interacting with your site.
lv: Atrast un pārvaldīt lietotājus, kas darbojas jūsu vietnē.

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Recent log messages
lv: Jaunākie žurnāla pieraksti

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lv: Pārvaldīt lietotāju kontus, lomas un atļaujas.

en: Changed date
lv: Izmaiņu datums

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: File usage
lv: Failu lietojums

en: Default comments
lv: Noklusējuma komentāri

en: Allows commenting on content
lv: Atļauja pievienot komentāru saturam

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Block the selected user(s)
lv: Bloķēt atzīmēto(-s) lietotāju(-us)

en: Cancel the selected user account(s)
lv: Atcelt atzīmēto(-os) lietotāja(-u) kontu(-us)

en: Unblock the selected user(s)
lv: Atbloķēt atzīmēto(-s) lietotāju(-us)

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Website feedback
lv: Atsauksmes par vietni

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Links related to the active user account
lv: Saites, kas saistītas ar aktīvo lietotāja kontu

en: Administrative task links
lv: Administratīvo uzdevumu saites

en: Site information links
lv: Vietnes informācijas saites

en: Site section links
lv: Vietnes sadaļu saites

en: User tool links, often added by modules
lv: Lietotāja rīku saites, ko bieži pievieno moduļi

en: All content, by month.
lv: Viss saturs pa mēnešiem.

en: All content promoted to the front page.
lv: Viss saturs, kas tiek rādīts sākumlapā.

en: All content, by letter.
lv: Viss saturs, pēc alfabēta.

en: Who's online block
lv: Kurš ir tiešsaistē bloks

en: Files overview
lv: Failu pārskats

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
lv: Informācija par faila lietojumu: {{ arguments.fid }}

en: Name or email contains
lv: Vārds vai e-pasts satur

en: Add, rearrange or remove filters.
lv: Pievienot, kārtot vai noņemt filtrus.

en: Sort actions
lv: Kārtošanas darbības

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
lv: Pievienot, pārkārtot vai noņemt kārtošanas noteikumus.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
lv: Izveidot jaunu melnrakstu
