OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.7) - en to uk translation catalogue (359 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Moderated content
uk: Ухвалювані матеріали

en: Value
uk: Значення

en: Totals
uk: Підсумки

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Transactions
uk: Трансакції

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Manager
uk: Керівник

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: more
uk: ще

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Comments
uk: Коментарі

en: More
uk: Ще

en: Action
uk: Дія

en: Tags
uk: Теґи

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Categories
uk: Категорії

en: Login
uk: Вхід

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Use count
uk: Підрахунок використань

en: Message
uk: Повідомлення

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: Password
uk: Пароль

en: Category
uk: Категорія

en: Feed
uk: Канал

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Default
uk: Базово

en: Update
uk: Оновити

en: Open
uk: Відкрито

en: Archive
uk: Архів

en: Icon
uk: Іконка

en: Views
uk: Види

en: Main
uk: Головна

en: Filename
uk: Назва файла

en: Teaser
uk: Анонс

en: Updated
uk: Оновлено

en: Total
uk: Всього

en: Attachment
uk: Долучення

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Files
uk: Файли

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: FAQ
uk: ЧаПи

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Points
uk: Пунктів

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Roles
uk: Ролі

en: Comment
uk: Коментар

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Message text
uk: Текст повідомлення

en: Severity
uk: Важливість

en: Fields
uk: Поля

en: Vote
uk: Голосувати

en: Watchdog
uk: Вартовий

en: Last update
uk: Останнє оновлення

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Send
uk: Надіслати

en: Desc
uk: Спад

en: Members
uk: Учасники

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Role
uk: Роль

en: Log in
uk: Вхід

en: Users
uk: Користувачі

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
uk: Сайт @site зараз на технічному обслуговуванні. Скоро він запрацює знову. Дякуємо вам за терпіння.

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Tools
uk: Інструменти

en: Sort Criteria
uk: Критерій впорядкування

en: Recent comments
uk: Останні коментарі

en: Random
uk: Випадково

en: Template
uk: Шаблон

en: Close
uk: Закрити

en: Votes
uk: Голоси

en: Operation
uk: Дія

en: Logout
uk: Вихід

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Gender
uk: Стать

en: Male
uk: Чоловіча

en: Female
uk: Жіноча

en: Share
uk: Спільні файли

en: Authored on
uk: Створено

en: Group members
uk: Учасники групи

en: Browse
uk: Огляд

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Community
uk: Спільнота

en: Refine
uk: Відібрати

en: Member for
uk: Зареєстрований вже

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Activity
uk: Активність

en: From date
uk: Дата початку

en: author
uk: автор

en: Entity
uk: Сутність

en: Log out
uk: Вихід

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: White
uk: Білий

en: People
uk: Люди

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Author Name
uk: Ім'я автора

en: Glossary
uk: Глосарій

en: Transaction
uk: Транзакція

en: Changed
uk: Змінено

en: 301 Moved Permanently
uk: 301 Переміщене Остаточно

en: 307 Temporary Redirect
uk: 307 - Тимчасово переміщене

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: User page
uk: Сторінка користувача

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Published comments
uk: Опубліковані коментарі

en: News
uk: Новини

en: Output format
uk: Вихідний формат

en: Anonymous user
uk: Анонімний користувач

en: Apply
uk: Застосувати

en: Block description
uk: Опис блоку

en: Used in
uk: Використано в

en: Permission
uk: Повноваження

en: 300 Multiple Choices
uk: 300 Безліч Виборів

en: 302 Found
uk: 302 Знайдене

en: 303 See Other
uk: 303 Дивитися Інше

en: 304 Not Modified
uk: 304 Не Змінювалося

en: 305 Use Proxy
uk: 305 Використовувати Проксі

en: Hide
uk: Приховати

en: Global
uk: Глобальне

en: Authenticated user
uk: Авторизований користувач

en: Transparent
uk: Прозорий

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Skip
uk: Пропустити

en: No comments available.
uk: Коментарі відсутні.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
uk: Користувач вважається присутнім на сайті протягом цього часу після останнього перегляду сторінки.

en: Add comment
uk: Додати коментар

en: Edit node
uk: Редагувати матеріал

en: Offset
uk: Зміщення

en: Send message
uk: Надіслати повідомлення

en: Rejected
uk: Відкинуті

en: Joined
uk: Зареєстрований

en: Any
uk: Байдуже

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Number of comments
uk: Кількість коментарів

en: Transaction type
uk: Тип транзакції

en: Go back
uk: Назад

en: Reports
uk: Звіти

en: Delete node
uk: Видалити матеріал

en: Publish content
uk: Публікувати матеріал

en: Unpublish comment
uk: Зняти з публікації коментар

en: Twitter
uk: Твітер

en: Block type
uk: Тип блоку

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Applied
uk: Застосовано

en: 1 month | @count months
uk[0]: @count місяць
uk[1]: @count місяці
uk[2]: @count місяців

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Flags
uk: Прапори

en: Light
uk: Світла

en: No files available.
uk: Файли відсутні.

en: Frontpage
uk: Головна сторінка

en: Current user
uk: Поточний користувач

en: Delete comment
uk: Видалити коментар

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: Posted in
uk: Опубліковане

en: Upload date
uk: Дата відвантаження

en: More info
uk: Розширена інформація

en: Primary
uk: Основні

en: Group nodes
uk: Матеріали групи

en: Publish comment
uk: Опублікувати коментар

en: Followers
uk: Відстежувачі

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Post date
uk: Дата публікації

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Who's new
uk: Хто новенький

en: Delete redirect
uk: Видалення переадресації

en: Like
uk: Схоже на

en: Follow
uk: Продовжити

en: Unfollow
uk: Відписатися

en: Personal contact form
uk: Персональна контактна форма

en: Who's online
uk: Хто на сайті

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Author name
uk: Ім’я автора

en: Published date
uk: Дата публікації

en: Status code
uk: Код стану

en: Delete content
uk: Видалити матеріал

en: Moderation state
uk: Стан модерації

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Monthly archive
uk: Щомісячний архів

en: Save comment
uk: Зберегти коментар

en: Unapproved comments
uk: Несхвалені коментарі

en: Image styles
uk: Стилі зображень

en: Date type
uk: Тип дати

en: Recent content
uk: Останні матеріали

en: Unpublish content
uk: Зняти з публікації матеріал

en: Make content sticky
uk: Прикріпити матеріал

en: Make content unsticky
uk: Відкріпити матеріал

en: Promote content to front page
uk: Винести матеріал на головну сторінку

en: Remove content from front page
uk: Вилучити матеріал з головної сторінки

en: Save content
uk: Зберегти матеріал

en: Find and manage content.
uk: Пошук матеріалів і керування ними.

en: No people available.
uk: Люди відсутні.

en: Find and manage people interacting with your site.
uk: Пошук людей, які взаємодіють з сайтом, і керування ними.

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
uk: Теґи використовуються для групування статей зі схожими темами в категорії.

en: Bulk update
uk: Масове оновлення

en: New Comment
uk: Новий коментар

en: Specifies the entity for which to evaluate the condition.
uk: Вкажіть сутність, для якої необхідно виконати умову.

en: Sidebar first width
uk: Ширина першої бічної панелі

en: Recent log messages
uk: Останні записи журналу

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
uk: Керування обліковими записами, ролями та повноваженнями.

en: Changed date
uk: Дата зміни

en: Dark
uk: Темний

en: Message ID
uk: ID повідомлення

en: Login block
uk: Блок входу

en: Group content
uk: Вміст групи

en: Asc
uk: Зрост

en: Select files
uk: Оберіть файли

en: Ideas
uk: Ідеї

en: Entity bundle
uk: Пакет сутності

en: dialog
uk: діалогове вікно

en: Master
uk: Головне

en: Get the actual content from a content revision.
uk: Отримати актуальний вміст з редакції матеріалу.

en: Hide label
uk: Приховати мітку

en: Entity Reference
uk: Посилання на сутність

en: 404 page not found
uk: 404 сторінку не знайдено

en: Phase
uk: Фаза

en: Log blocked form submissions
uk: Записувати в журнал надсилання заблокованих форм

en: Forgot your password?
uk: Забули пароль?

en: Icon set
uk: Набір піктограм

en: Full HTML
uk: Повний HTML

en: Original language
uk: Мова оригіналу

en: Privacy settings
uk: Налаштування приватності

en: Powered by
uk: Побудовано на

en: Challenge
uk: Випробування

en: Remove member
uk: Видалити учасника

en: Publish taxonomy term
uk: Опублікувати термін таксономії

en: Unpublish taxonomy term
uk: Зняти з публікації термін таксономії

en: With selection
uk: З вибраним

en: Custom block library
uk: Бібліотека власних блоків

en: Registering module
uk: Реєстрація модуля

en: Lists (Views)
uk: Списки (Види)

en: File usage
uk: Використання файла

en: 403 access denied
uk: 403 доступ заборонено

en: Default comments
uk: Коментарі за замовчуванням

en: Allows commenting on content
uk: Дозволяє коментувати матеріали

en: Previous (arrow left)
uk: Попередня (стрілка ліворуч)

en: Next (arrow right)
uk: Наступна (стрілка праворуч)

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Protect all forms
uk: Захистити усі форми

en: Large (480×480)
uk: Великий (480×480)

en: Medium (220×220)
uk: Середній (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
uk: Мініатюра (100×100)

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Block the selected user(s)
uk: Заблокувати вибраних користувачів

en: Cancel the selected user account(s)
uk: Скасувати облікові записи вибраних користувачів

en: Unblock the selected user(s)
uk: Розблокувати вибраних користувачів

en: Basic block
uk: Простий блок

en: A basic block contains a title and a body.
uk: Простий блок складається із заголовка і вмісту.

en: Website feedback
uk: Зворотний зв'язок вебсайту

en: Basic HTML
uk: Простий HTML

en: Restricted HTML
uk: Обмежений HTML

en: Links related to the active user account
uk: Посилання, пов’язані з активним обліковим записом

en: Administrative task links
uk: Посилання адміністративних завдань

en: Site information links
uk: Посилання відомостей про сайт

en: Site section links
uk: Посилання розділів сайту

en: User tool links, often added by modules
uk: Посилання інструментів користувача, часто додані модулями

en: Find and manage custom blocks.
uk: Пошук власних блоків та керування ними.

en: Recent comments.
uk: Останні коментарі.

en: Find and manage files.
uk: Пошук файлів та керування ними.

en: All content, by month.
uk: Всі матеріали, за місяцем.

en: Recent content.
uk: Останні матеріали.

en: All content promoted to the front page.
uk: Всі матеріали винесені на головну сторінку.

en: All content, by letter.
uk: Всі матеріали, за літерою.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
uk: Матеріали, що стосуються певного терміну таксономії.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
uk: Показує перелік найновіших облікових записів на сайті.

en: Who's online block
uk: Блок "Хто в мережі"

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
uk: Показує імена користувачів, що були активними останнім часом, і загальне число активних користувачів.

en: View edit page
uk: Сторінка редагування виду

en: Files overview
uk: Огляд файлів

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
uk: Відомості про використання файла для {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
uk: Пошук матеріалів та керування ними

en: Welcome to [site:name]
uk: Вітаємо на сайті [site:name]

en: Name or email contains
uk: Ім'я чи електронна адреса містять

en: A list of new users
uk: Список нових користувачів

en: There are currently @total users online.
uk: Користувачів в мережі зараз: @total.

en: There are currently 0 users online.
uk: Зараз 0 користувачів в мережі.

en: A list of users that are currently logged in.
uk: Список користувачів, що здійснили вхід.

en: Manage view settings
uk: Керувати налаштуваннями виду

en: View or edit the configuration.
uk: Перегляд або редагування конфігурації.

en: Displays in this view
uk: Відображення в цьому виді

en: A display is a way of outputting the results, e.g., as a page or a block. A view can contain multiple displays, which are listed here. The active display is highlighted.
uk: Відображення — це спосіб виведення результатів, наприклад, у вигляді сторінки або блоку. Вид може містити декілька відображень, які перелічені тут. Активне відображення підсвічене.

en: View administration
uk: Адміністрування видів

en: Perform administrative tasks, including adding a description and creating a clone. Click the drop-down button to view the available options.
uk: Виконання адміністративних задач, куди входять додавання опису та створення копії. Доступні варіанти можна побачити натиснувши на кнопку.

en: Choose how to output results. E.g., choose <em>Content</em> to output each item completely, using your configured display settings. Or choose <em>Fields</em>, which allows you to output only specific fields for each result. Additional formats can be added by installing modules to <em>extend</em> Drupal's base functionality.
uk: Виберіть спосіб виведення результатів. Наприклад, оберіть <em>Вміст</em>, для виведення кожного елементу повністю, використовуючи налаштовані параметри відображення. Або виберіть <em>Поля</em>, за допомогою яких можна виводити лише певні поля кожного відібраного вмісту. Якщо встановити модулі і <em>розширити</em> основний функціонал Друпалу, можуть з'явитися додаткові формати.

en: If this view uses fields, they are listed here. You can click on a field to configure it.
uk: Якщо цей вид використовує поля, вони будуть перелічені тут. Щоб налаштувати поле, натисніть на ньому.

en: Filter your view
uk: Фільтрація виду

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
uk: Для обмеження виведення результатів, додайте фільтри. Наприклад, для показу лише <em>опублікованого</em> вмісту, необхідно додати фільтр <em>Опубліковано</em> і вибрати <em>Так</em>.

en: Filter actions
uk: Дії з фільтрами

en: Add, rearrange or remove filters.
uk: Додавання, перешикування або вилучення фільтрів.

en: Control the order in which the results are output. Click on an active sort rule to configure it.
uk: Керуйте послідовністю виведення результатів. Натисніть на активному правилові впорядкування і налаштуйте його.

en: Sort actions
uk: Дії з впорядкуванням

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
uk: Додавання, перешикування та вилучення правил впорядкування.

en: Show a preview of the view output.
uk: Показати попередній перегляд виведення виду.

en: Congratulations on installing Honeypot on your site! With just a few clicks, you can have your site well-protected against automated spam bots.
    
    Click Next to be guided through this configuration page.
uk: Вітаємо вас з установкою Honeypot на вашому сайті! За допомогою всього лише кількох клацань миші, ви можете надійно захистити сайт від автоматичних спам-ботів. 
    
    Натисніть Далі, щоб переглянути цю сторінку конфігурації.

en: Protecting all the forms is the easiest way to quickly cut down on spam on your site, but doing this disables Drupal's caching for every page where a form is displayed.
    
    Note: If you have the honeypot time limit enabled, this option may cause issues with Drupal Commerce product forms or similarly-sparse forms that are able to be completed in a very short time.
uk: Захист всіх форм це найпростіший спосіб швидко скоротити кількість спаму на сайті, але при цьому вимикається системне кешування Drupal для кожної сторінки з формою.
    
    Примітка: Якщо в honeypot увімкнено обмеження часу, це може призвести до складнощів з формами товарів модуля  Drupal Commerce або аналогічно побудованими формами, які здатні завершуватися протягом дуже короткого проміжку часу.

en: Check this box to log every form submission using watchdog. If you have Database Logging enabled, you can view these log entries in the Recent log messages page under Reports.
uk: Встановіть цей прапорець, щоб реєструвати кожне надсилання форми за допомогою сторожа. Якщо у вас увімкнена  функція ведення журналу бази даних, ви можете переглянути ці записи журналу на сторінці останніх записів журналу в розділі Звіти.

en: Honeypot Element Name
uk: Назва елементу Honeypot

en: Spam bots typically fill out any field they believe will help get links back to their site, so tempting them with a field named something like 'url', 'homepage', or 'link' makes it hard for them to resist filling in the field—and easy to catch them in the trap and reject their submissions!
uk: Спам-роботи, як правило, заповнюють всі поля, котрі на їхню думку допоможуть отримати посилання на свій сайт, тому спокусивши їх полем з назвою на кшталт url', 'homepage' або 'link' ще більше підбадьорить їх заповнити це поле і допоможе впіймати їх в пастку і відмовити в надсиланні форми!

en: Honeypot Time Limit
uk: Обмеження часу Honeypot

en: If you enter a positive value, Honeypot will require that all protected forms take at least that many seconds long to fill out. Most forms take at least 5-10 seconds to complete (if you're a human), so setting this to a value < 5 will help protect against spam bots. Set to 0 to disable.
uk: Якщо ввести позитивне значення, Honeypot вимагатиме, щоб всі захищені форми заповнювались стільки, скільки зазначено секунд. Більшість форм заповнюються не менше 5-10 секунд (для дорослої людини), тому встановлення тут значення < 5 допоможе захистити форму від спамерів. Для вимкнення встановіть рівним 0.

en: Honeypot form-specific settings
uk: Налаштування Honeypot, що стосуються форм

en: If you would like to choose particular forms to be protected by Honeypot, check the forms you wish to protect in this section. Most common types of forms are available for protection.
uk: Якщо ви хотіли б вибрати конкретні форми для їх захисту за допомогою Honeypot, позначте прапорцем форми, які ви хочете захистити в цьому розділі. Найбільш поширені типи форм доступні для захисту.

en: Name (autocomplete)
uk: Ім'я (автодоповнення)

en: Message operations bulk form
uk: Пакетна форма операцій з повідомленням

en: {{ arguments.gid|placeholder }} nodes
uk: матеріали {{ arguments.gid|placeholder }}

en: Find and manage comments.
uk: Пошук коментарів та керування ними.

en: The approved comments listing.
uk: Список затверджених коментарів.

en: Comments published
uk: Коментарі опубліковано

en: The unapproved comments listing.
uk: Список незатверджених коментарів.

en: Comments unapproved
uk: Коментарі не затверджено

en: There are no custom blocks available.
uk: Доступні власні блоки відсутні

en: Find and moderate content.
uk: Немає доступного модерованого вмісту. Тут перераховані лише ті, що очікують на розгляд зміст, такі як чернетки.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
uk: Модеровані матеріали відсутні. Тут перелічено лише ті версії матеріалів, що очікують на розгляд, наприклад чернетки.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
uk: Вміст головної сторінки ще не створено.<br />Щоб розпочати створення сайту перегляньте <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Посібник користувача</a>.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
uk: Чернетка

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
uk: Створити нову чернетку
