OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.8) - en to jv translation catalogue (82 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Images
jv: Gambar

en: Register
jv: Ndaftar

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Author
jv: Penulis

en: Closed
jv: Ditutup

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: Comments
jv: Komèntar

en: Action
jv: Aksi

en: Tags
jv: Tautan

en: Homepage
jv: Kācā ngarep

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Category
jv: Kategori

en: Feed
jv: Pasokan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Open
jv: Dibuka

en: Views
jv: View

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: To
jv: Marang

en: Roles
jv: Parāgā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Sticky at top of lists
jv: Dipacak nang daftar pucuk

en: Vote
jv: Pilih

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Widget
jv: Piranti

en: Send
jv: Kirim

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Users
jv: Panganggo

en: Profile
jv: Profil

en: Operation
jv: Operasi

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Refine
jv: Alusana

en: Log out
jv: Metu log

en: Send message
jv: Kirim pesen

en: Joined
jv: Nggabung

en: Any
jv: Sembarang

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Number of comments
jv: Jumlah komèntar

en: Reports
jv: Laporan

en: User account
jv: Akun panganggo

en: 1 month | @count months
jv[0]: sewulan
jv[1]: @count wulan

en: Current user
jv: Panganggo saiki

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Full comment
jv: Komèntar sawutuhé

en: Image styles
jv: Gagrag gambar

en: Date type
jv: Tipe data

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Taxonomy term page
jv: Kācā tetembungan taksonomi

en: Asc
jv: Urut Maju

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
jv: Jeneng kewaca-mesin unik ngandhut huruf, angka lan garis ngisor.
