OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.8) - en to af translation catalogue (73 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: Register
af: Registreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Moderated content
af: Gemodereerde inhoud

en: Totals
af: Totale

en: Transactions
af: Transaksies

en: Author
af: Outeur

en: Closed
af: Gesluit

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Additional details
af: Addisionele details

en: Manager
af: Bestuurder

en: Language
af: Taal

en: Comments
af: Kommentaar

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Homepage
af: Tuisblad

en: Login
af: Gebruiker

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: Vote
af: Stem

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Send
af: Stuur

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Log in
af: Teken in

en: Users
af: Gebruikers

en: Profile
af: Profiel

en: Votes
af: Stemme

en: Operation
af: Operasie

en: Authored on
af: Geskep op

en: Refine
af: Verfyn

en: Log out
af: Teken uit

en: News
af: Nuus

en: Apply
af: Pas toe

en: User profile
af: Gebruikersprofiel

en: Reports
af: Verslae

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
