OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.8) - en to bg translation catalogue (83 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: Closed
bg: Закрито

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Comments
bg: Коментари

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Open
bg: Отвори

en: Views
bg: Изгледи

en: Teaser
bg: Резюме

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Points
bg: Точки

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Roles
bg: Роли

en: Comment
bg: Коментар

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Vote
bg: глас

en: Authored by
bg: Написано от

en: Send
bg: Изпрати

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Log in
bg: Вход

en: Users
bg: Потребители

en: Profile
bg: Профил

en: Votes
bg: Гласа

en: Operation
bg: Действие

en: Original
bg: Оригинал

en: Authored on
bg: Написано на

en: Refine
bg: Подобряване

en: Log out
bg: Излез

en: Apply
bg: Търси

en: User profile
bg: Потребителски профил

en: Send message
bg: Изпрати съобщение

en: Joined
bg: Регистриран

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Number of comments
bg: Брой на коментарите

en: Reports
bg: Доклади

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: Full comment
bg: Пълен коментар

en: Image styles
bg: Размери на изображения

en: Full content
bg: Пълно съдържание

en: Taxonomy term page
bg: Страница на термин от таксономията
