OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.8) - en to sq translation catalogue (59 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: Closed
sq: I mbyllur

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Comments
sq: Komente

en: Action
sq: Veprimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Roles
sq: Rolet

en: Comment
sq: Komenti

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Sticky at top of lists
sq: Ngjite në krye të listës

en: Vote
sq: Voto

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Send
sq: Dërgo

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Users
sq: Përdorues

en: Profile
sq: Profili

en: Votes
sq: Votat

en: Operation
sq: Veprimi

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Refine
sq: Përcakto më me hollësi

en: Log out
sq: Dalja

en: Number of comments
sq: Numri i komenteve

en: Reports
sq: Raportet

en: User account
sq: Profili i përdoruesit

en: Taxonomy term page
sq: Faqja e termit Taksonomi
