Digital.gov Site Scanner (1.0.4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Scan
kn: ಶೋಧನೆ
