Digital.gov Site Scanner (1.0.4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Value
lt: Reikšmė

en: Field
lt: Laukelis

en: Custom
lt: Savitas

en: API Key
lt: API raktas
