Digital.gov Site Scanner (1.0.4) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Field
sv: Fält

en: Custom
sv: Anpassad

en: API Key
sv: API-nyckel

en: No data found.
sv: Ingen data funnen.
