Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: View
bg: Прегледай

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Page
bg: Страница

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Filter
bg: Филтър

en: Clear
bg: Изчисти
