Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Language
fr: Langue

en: Login
fr: Identifiant

en: View
fr: Voir

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Hostname
fr: Nom d'hôte

en: Filter
fr: Filtrer

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Clear
fr: Vider

en: No items found.
fr: Aucun élément trouvé.

en: Download CSV
fr: Télécharger le CSV

en: Response code
fr: Code réponse

en: Published status
fr: Statut de publication

en: Master
fr: Principal
