Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Public
mn: Нийтийн

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: View
mn: Харах

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Page
mn: Хуудас

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
