Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Description
vi: Mô tả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Public
vi: Công cộng

en: Login
vi: Đăng nhập

en: View
vi: Xem

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: ID
vi: Mã

en: Page
vi: Trang

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Filter
vi: Lọc

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Master
vi: Chính
