Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: View
az: Görünüş

en: Keywords
az: Açar söz

en: ID
az: İD

en: Page
az: Səhifə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Hostname
az: Host adı

en: Published status
az: Dərc statusu
