Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Public
be: Публічнае

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Filter
be: Фільтраваць

en: API Key
be: Ключ API
