Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Description
de: Beschreibung

en: Language
de: Sprache

en: Public
de: Öffentlich

en: Login
de: Anmelden

en: View
de: Ansicht

en: Keywords
de: Schlüsselwörter

en: Page
de: Seite

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Clear
de: Leeren

en: No items found.
de: Keine Elemente gefunden.

en: Download CSV
de: CSV speichern

en: Response code
de: Antwortcode

en: Target URL
de: Ziel-URL

en: Published status
de: Veröffentlichungsstatus

en: The title of the page.
de: Der Titel der Seite.

en: The description of the page.
de: Die Beschreibung der Seite.
