Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Public
hr: Javno

en: Login
hr: Prijava

en: View
hr: Pregled

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Filter
hr: Pročisti

en: Clear
hr: Očisti
