Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Public
hu: Nyilvános

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: ID
hu: Azonosító

en: Custom
hu: Egyéni

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Filter
hu: Szűrő

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Clear
hu: Törlés

en: No items found.
hu: Nincs találat.

en: Download CSV
hu: CSV letöltése

en: Response code
hu: Válaszkód
