Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: View
hy: Դիտել

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Filter
hy: Ֆիլտր
