Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Public
lv: Publisks

en: Login
lv: Pieslēgties

en: View
lv: Skatīt

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Clear
lv: Notīrīt
