Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Filter
mg: Sivana

en: Clear
mg: Fafao
