Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Description
pt: Descrição

en: Language
pt: Idioma

en: Public
pt: Público(a)

en: View
pt: Ver

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Custom
pt: Personalizado

en: Hostname
pt: Nome do servidor

en: Filter
pt: Filtrar

en: API Key
pt: Chave de API

en: Clear
pt: Limpar

en: No items found.
pt: Nenhum item foi encontrado.

en: Response code
pt: Código de resposta

en: Keyword Search
pt: Busca por palavra-chave
