Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Public
sv: Offentlig

en: Login
sv: Logga in

en: View
sv: Visa

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Custom
sv: Anpassad

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Filter
sv: Filtrera

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Clear
sv: Rensa
