Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Public
ta: வெளிப்படை

en: Login
ta: உள் நுழை

en: View
ta: பார்

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Filter
ta: வடிகட்டி
