Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: View
th: ดู

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: ID
th: ไอดี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์
