IEF Complex Open Widget (1.0.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Edit
sv: Redigera

en: Fields
sv: Fält

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Weight for row @number
sv: Vikt för rad @number
