Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Drag to re-order
bg: Влачи за промяна на подредбата

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
bg: Пренареди редовете по тегло, вместо с влачене

en: Show row weights
bg: Покажи теглото на редовете

en: Hide row weights
bg: Скрий редовете с тегло
