Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: N/A
es: N/D

en: Sort order
es: Método de ordenación

en: Changed
es: Modificado

en: Drag to re-order
es: Arrastre para reordenar

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
es: Reordenar las filas por peso numérico en lugar de arrastrar.

en: Show row weights
es: Mostrar pesos de la fila

en: Hide row weights
es: Ocultar pesos de la fila

en: You have unsaved changes.
es: Hay cambios sin guardar.
