Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Sort order
fr: Ordre de tri

en: Changed
fr: Modifié

en: Drag to re-order
fr: Cliquer-déposer pour ré-organiser

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
fr: Ré-ordonner les lignes avec des poids numériques plutôt qu'en les déplaçant.

en: Show row weights
fr: Afficher le poids des lignes

en: Hide row weights
fr: Cacher le poids des lignes

en: You have unsaved changes.
fr: Vous avez des changements non enregistrés.
