Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: N/A
he: -ללא-

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Changed
he: השתנה

en: Drag to re-order
he: גרירה לסידור מחדש

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
he: סדר מחדש שורות עפ"י חשיבות מספרית במקום גרירה.

en: Show row weights
he: הצגת משקלי שורות

en: Hide row weights
he: הסתרת משקלי שורות

en: You have unsaved changes.
he: יש שינויים שעדיין לא נשמרו.
