Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Show row weights
hy: Ցույց տալ տողի կշիռները

en: Hide row weights
hy: Թաքցնել տողի կշիռները
