Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: N/A
lt: N/D

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Changed
lt: Pakeista

en: Drag to re-order
lt: Tempkite pertvarkymui

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
lt: Perrikiuoti eilutes pagal svorių reikšmes vietoj tempimo.

en: Show row weights
lt: Rodyti eilučių svorius

en: Hide row weights
lt: Slėpti eilučių svorius

en: You have unsaved changes.
lt: Turite neišsaugotų pakeitimų.
