Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Drag to re-order
nl: Slepen om de volgorde te wijzigen

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
nl: Herschik de rijen op basis van gewicht, in plaats van slepen.

en: Show row weights
nl: Gewicht van rijen tonen

en: Hide row weights
nl: Gewicht van rij verbergen

en: You have unsaved changes.
nl: Er zijn niet-opgeslagen wijzigingen.
