Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: N/A
ar: غير موجود

en: Sort order
ar: الترتيب

en: Changed
ar: تم التغير

en: Drag to re-order
ar: اسحب لتغير الترتيب

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
ar: إعادة ترتيب السطور حسب وزن رقمي بدلا من سحبها.

en: Show row weights
ar: إظهار أوزان الأسطر

en: Hide row weights
ar: إخفاء أوزان السطور
