Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Sort order
da: Sorteringsrækkefølge

en: Changed
da: Ændret

en: Drag to re-order
da: Træk for at (om)sortere

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
da: Sortér rækker med numeriske vægte i stedet for at trække dem.

en: Show row weights
da: Vis rækkevægte

en: Hide row weights
da: Skjul rækkevægte

en: You have unsaved changes.
da: Du har ændringer, som ikke er blevet gemt.
