Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: N/A
gl: N/D

en: Sort order
gl: Orde predeterminada

en: Changed
gl: Cambiado

en: Drag to re-order
gl: Arrastre para reordenar

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
gl: Reordenar as filas por peso numérico en lugar de arrastrar.

en: Show row weights
gl: Mostrar pesos da fila

en: Hide row weights
gl: Ocultar pesos da fila
