Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: N/A
hr: N/D

en: Sort order
hr: Redoslijed

en: Drag to re-order
hr: Povucite kako bi prerasporedili

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
hr: Prerasporedi redove po brojčanoj težini umjesto povlačenja.

en: Show row weights
hr: Prikaži težinu redova

en: Hide row weights
hr: Sakrij težinu redova
