Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: N/A
id: T/T

en: Sort order
id: Urutan sortir

en: Changed
id: Berubah

en: Drag to re-order
id: Drag untuk mengatur urutan

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
id: Atur ulang baris menurut ukuran numerik bukan dari hasil menyeret.

en: Show row weights
id: Tampilkan bobot-bobot baris

en: Hide row weights
id: Sembunyikan bobot-bobot baris

en: You have unsaved changes.
id: Anda mempunyai perubahan belum tersimpan.
