Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: N/A
lv: N/P

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Changed
lv: Labots

en: Drag to re-order
lv: Velciet, lai kārtotu

en: Show row weights
lv: Rādīt rindu svaru

en: Hide row weights
lv: Noslēpt rindu svaru

en: You have unsaved changes.
lv: Jums ir nesaglabātas izmaiņas.
