Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: N/A
pl: niedostępne

en: Sort order
pl: Kolejność sortowania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Drag to re-order
pl: Chwyć, by zmienić kolejność

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
pl: Zmień kolejność wierszy podając wartości numeryczne zamiast przeciągając.

en: Show row weights
pl: Pokaż wagi wierszy

en: Hide row weights
pl: Ukryj wagi wierszy

en: You have unsaved changes.
pl: Masz niezapisane zmiany
