Inline Entity Form Drag & Drop Categories (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Type
fa: نوع

en: N/A
fa: هیچ

en: Sort order
fa: ترتیب مرتب سازی

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Drag to re-order
fa: برای بازآرایی بکشید

en: Show row weights
fa: نمایش وزن سطرها

en: Hide row weights
fa: مخفی نمودن وزن سطرها

en: You have unsaved changes.
fa: شما تغیرات ذخیره نشده دارید
